Przyjmujemy
zamówienia telefoniczne

codziennie od 7:00 do 21:00
Zadzwoń:
600 380 606
/ Blog

Fototapety z nadrukiem nie tylko do domu

Tapety jeden z najbardziej popularnych sposobów na dekoracje ścian w naszych domach. Towarzyszą nam od wielu lat i przybierają coraz bardziej nowoczesną formę. Zwłaszcza w ostatnich latach, gdy na rynku pojawiły się fototapety z cyfrowym nadrukiem. Możliwości jakie one dają sprawiły, że tapety wyszły z naszych mieszkań i coraz częściej widujemy je w sklepach, barach, restauracjach, biurach czy innych miejscach publicznych.

Przede wszystkim jest to zasługa zastosowania druku cyfrowego, który umożliwia naniesienie na fototapetę każdego zdjęcia, które ma odpowiednią rozdzielczość. Dzięki temu tapety przestały być jedynie powtarzalnymi wzorami, którymi dekorujemy ściany w salonie czy pokoju dziecka. Nadruk zdjęć i dowolnych wzorów czy motywów sprawił, że tapeta pasuje wszędzie i można nią udekorować ściany w każdym pomieszczeniu. Wystarczy odpowiednio dobrać zdjęcie czy motyw.

W ten sposób piękne fototapety z nadrukiem warzyw, owoców, pieczywa czy mięs możemy zobaczyć w sklepach spożywczych. Smakowicie wyglądające dania i napoje to z kolei motywy na fototapetach ze zdjęciami do restauracji. Kolorowe drinki, wino czy piwo to z kolei motywy przewijające się na tapetach drukowanych do pubów, barów czy klubów.

To nie koniec. Nadrukowanie odpowiedniego motywu na fototapetę stworzy również tematyczny klimat i nastrój w punktach usługowych, takich ja salony fryzjerskie, salony kosmetyczne, spa, klubów fitness czy nawet szkół i przedszkoli.

Zapraszamy do naszej galerii fototapet »

Czytaj także: